M A L I J A agentura s.r.o.

Vaše spokojenost je naším cílem

MALIHA agentura  s.r.o.

pomáháme lidem šetřit peníze
všichni zdražují - my tlačíme ceny dolů

Vyhledávání

Alarm STK

ALARM STK

MALIJA agentura nabízí jedinečnou službu nazvanou Alarm STK, kterou získají naši klienti ZDARMA. Díky této službě se Vám již nestane, že by jste zapomněli na platnost technické kontroly na Vašem vozidle. V rámci služby Alarm STK Vás zdarma upozorníme na blížící se vypršení platnosti STK. Tuto službu získává každý klient, který si u nás pojistí své vozidlo.

V rámci dohledu nad bezpečností silničního provozu Policie České republiky mimo jiné kontroluje technický stav silničních vozidel a co začal od 1. července 2006 platit současný bodový systém, zapomenutí na platnost technické kontroly se rozhodně nevyplatí! Dle tohoto systému bodového hodnocení Vám totiž může být za řízení vozidla, které je technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích uděleno až 5 trestných bodů, pokuta 5.000,- Kč - 10.000,- Kč a odebrání řidičského průkazu na 6 měsíců – 1 rok

Služba Alarm STK e-mailem ZDARMA

Chcete být informování o končící platnosti technické kontroly na Vašem vozidle? Zdarma Vás budeme informovat e-mailem vždy když se platnos TK bude blížit ke konci. Stačí vyplnit následující formulář.

Informace pro Alarm STK