M A L I J A agentura s.r.o.

Vaše spokojenost je naším cílem

MALIHA agentura  s.r.o.

pomáháme lidem šetřit peníze
všichni zdražují - my tlačíme ceny dolů

Vyhledávání

O nás

Historie firmy sahá do června 1999,kdy byla založena společnost,jejímž předmětem činnosti byla spolupráce s pojišťovnami při sjednávání majetkového a životního pojištění, a zprostředkování dalších ekonomických služeb v duchu „Kvalita za rozumnou cenu“.

Náš cíl je učinit naše klienty maximálně spokojené. Uvědomujeme si, že právě vysoká kvalita a příznivá cena našich produktů je hlavním důvodem spokojenosti většiny našich zákazníků. Pojištění sjednáváme prostřednictvím dvou subjektů - pojišťovacího makléře/právnické osoby - První moravská brokerská společnost – a pojišťovacího makléře/fyzické osoby – Jaroslav Šlapanský.Oba subjekty jsou registrovány u ČNB jako pojišťovací makléř a pojišťovací agent a v souladu se zákonem č. 363/1999 Sb. o pojišťovnictví mají uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti.Pojišťovací smlouvy uzavíráme s renomovanými pojišťovnami působícími na českém pojistném trhu. Díky naší činnosti máte možnost uzavřít pojištění s velmi výhodnými cenami. Každá pojišťovna má své vynikající a průměrné produkty. Těch vynikajících není mnoho a každá pojišťovna má svá slabá a silná místa. Někdy je výhodnější pojistná sazba, jindy výše a rychlost plnění, pokud dojde ke škodě. Ovšem každá pojišťovna prodává pouze své vlastní produkty. Pojišťoven je mnoho a trh s produkty je nepřehledný. A mnohdy se klient o vynikajícím produktu nedozví, protože nemá čas pročítat a porovnávat všechny nabídky.

Naše společnost má o tomto trhu přehled neboť vybíráme z několika obdobných produktů od renomovaných pojišťoven a tím sloužíme svým klientům především jak informační zdroj a následný filtr informací, poté jako poradce a právník, který klienta zastupuje vůči pojišťovnám,jak při sjednání pojistné smlouvy tak i s pomocí při likvidaci pojistné události. Vždy jsme pro vás na telefonu ve dne i v noci. Kdykoliv lze zavolat a poradit se o konkrétním problému.

Jsme zprostředkovatelskou kanceláří zajišťující servis pro nejširší veřejnost v následujících oblastech:

  • poradenská činnost v oblasti pojištění a finančních programů
  • výběr nejvhodnějších produktů s ohledem na konkrétní požadavky klienta - tzv. "pojištění na míru"
  • analýza stávajících smluv
  • zprostředkování - sjednání pojištění/finančního programu přímo u klienta
  • následný klientský servis

 

V dnešní době není lehké se ve světě finančních produktů orientovat.

Vybrat si to správné pojištění s dostatečným krytím, založit kvalitní a výhodné spoření, dosáhnout lepšího zhodnocení Vašich peněz a investic, najít optimální řešení pro rodinu jako celek, myslet už dnes na penzi, to vše vyžaduje obrovské úsilí a spoustu času.

Obecný trend využívání finančních poradců při řešení těchto otázek zaznamenává v posledních letech prudce vzestupnou tendenci.

Klientů, kteří se přesvědčili o stabilitě a spolehlivosti naší firmy je mnoho. Stejně jako firma má svého právníka či hlavního ekonoma, je dobré mít vlastního poradce. Přesto Vás možná někdy napadne co ještě v široké nabídce našich služeb schází. Neváhejte a kontaktujte nás. Slovo „služba“ znamená práci ve prospěch klienta. Jsme připraveni pracovat i pro Vás.