M A L I J A agentura s.r.o.

Vaše spokojenost je naším cílem

MALIHA agentura  s.r.o.

pomáháme lidem šetřit peníze
všichni zdražují - my tlačíme ceny dolů

Vyhledávání

Partneři

Zde najdete informace o pojišťovnách, které zastupujeme. Našimi partnery jsou renomované pojišťovací společnosti.

allianz

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je stoprocentní dceřinou společností předního pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny. Více informací.

axa

AXA

Společnost AXA Česká republika s.r.o. zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 1998 pod obchodním názvem WASS YT s.r.o., v roce 1999 byla přejmenována na CSWIN FINANCIAL SERVICES s.r.o a posléze na Winvest Finanční poradci s.r.o. Základní kapitál byl od roku 2001 navýšen na stávajících 150.000.000,- Kč. Ke konci roku 2004 měla společnost celkem 43 zaměstnanců. Jediným společníkem společnosti je AXA životní pojišťovna a.s... Více informací.

ČPP

ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group působí na českém pojistném trhu od listopadu 1995. Základní kapitál společnosti činí 1 miliardu Kč. Společnost je řádným členem České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a dalších sdružení. Je zajištěna renomovanými světovými zajišťovnami. Více informací.

ČSOB

ČSOB

Současná ČSOB Pojišťovna vznikla spojením IPB Pojišťovny, a.s. a ČSOB Pojišťovny, a.s., ke kterému došlo 6. 1. 2003. V současnosti je ČSOB Pojišťovna univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovacími subjekty českého trhu. Více informací.

Generali

Generali

Pojišťovna Generali u nás působí už třetí století. Vše začalo v Praze v roce 1832. Po přerušení činnosti během totalitního režimu se Generali vrátila do České republiky v roce 1993 jako jedna z nejsilnějších a nejspolehlivějších pojišťoven. Jako akciová společnost působí Generali od ledna 1995, kdy došlo ke změně právního statutu. Více informací.

Kooperativa

Kooperativa

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na českém trhu. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy. Více informací.

Slavia

Slavia

Slavia pojišťovna má své kořeny velice těsně spjaty s počátky pojišťovnictví v Čechách. Navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí - vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavie. Více informací.

Triglav

Triglav

Triglav pojišťovna působí na českém pojistném trhu již osmým rokem a jedná se o největší slovinskou pojišťovnu. Jediným akcionářem je Zavarovalnica Triglav. Tato pojišťovna působí již více jak sto let. Triglav pojišťovna, a.s. má povolení MF ČR k pojišťovací činnosti v neživotní oblasti. Nyní disponuje pojišťovna Triglav všemi základními majetkovými produkty, včetně odpovědnosti, a to jak pro občanskou, tak i podnikatelskou a průmyslovou klientelu. Více informací.

uniqa

Uniqa

UNIQA zahájila svoji činnost v ČR v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Spoluzakladatelem a hlavním akcionářem UNIQA pojišťovny s podílem 83,33 % je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA. Více informací.

Wustenrot

Wustenrot

Finanční koncern Wüstenrot se na Slovensku stejně jako v Česku začal budovat s tím, že v roce 1993 byla založena Wüstenrot stavební spořitelna a v roce 1998 Wüstenrot životní pojišťovna. V květnu 2004 Wüstenrot pojišťovna uvedla na slovenský trh pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (povinné ručení) a zaznamenala obrovský úspěch. Poté Wüstenrot pojišťovna rozšířila od 1.1.2006 své aktivity i na český trh. Více informací.