M A L I J A agentura s.r.o.

Vaše spokojenost je naším cílem

MALIHA agentura  s.r.o.

pomáháme lidem šetřit peníze
všichni zdražují - my tlačíme ceny dolů

Vyhledávání

Stavební spoření

Stavební spoření je nejvýhodnější způsob spoření a financování bydlení na českém trhu. Stavební spoření Vám umožní vložené peníze výhodně zúročit. Každý rok se připisuje státní podpora. Navíc si můžete již po 6 letech vzít úvěr ze stavebního spoření na koupi nemovitosti. Pokud potřebujete bydlet ihned, lze využít širokou paletu překlenovacích úvěrů, které Vám poskytnou stejný luxus jako hypotéka a ještě něco navíc! Peníze na bydlení budete mít bez čekání a část svých plateb budete výhodně zhodnocovat.

Další výhodou stavebního spoření je i jeho neomezená možnost použití. Záleží jen na Vás, co se svými penězi časem uděláte. Pokud si své úspory po šesti letech nevyberete, můžete ve spoření pokračovat dál a dál také dostávat státní podporu.

Ať už Vám budou stačit Vaše celkové úspory nebo si zvolíte financování prostřednictvím úvěru, nastane dřív či později okamžik, kdy „na to“ budete mít! Změnili jste své plány? Změnila se Vaše finanční situace? Změní se jednoduše i vaše smlouva, její cílová částka i tarifní varianta.

Využít dlouhodobé stavební spoření je ideální především pro malé děti.